Vánoce, vánoce přicházejí......

VZKAZNÍČEK

TOPlist

 Vánoce, vánoce přicházejí...... 

 Toplink - katalog odkazů 

 CZIN.eu

CatRank JyxoRank - svatecni.webgarden.czJyxoRankS-Rank - svatecni.webgarden.czS-Rank

RSS

RSS

Vánoce, vánoce.....

!!! A je to tu zase! !!!

A je to tady zase. Člověk se ani nenadál a vánoce nám už opět klepají na dveře. Spousta z nás má v paměti ješte loňské vánoce. Vánoční dárky, shon, vaření, pečení, uklízení a shánění dárků. jistě nechyběla ani nervozita a často i nesmyslné hádky. A ono je to tu zase. 

 No ale řekněte upřímě, kdo z nás ty zatracené vánoce nemá rád? Jistě každý si alespoň v tomto čase vzpomene na své blízké, na přátele i na ty, kteří mezi námi již nejsou. Snad každý s určitou dávkou nostalgie zavzpomíná na krásné a neopakovatelné vánoce z dětství a mnoho z nás se snaží i po letech uchovat alespoň kousek z té nádherné atmosféry.

Ten kdo má děti, ten se snaží ty vánoce udělat opravdu ty nejkrásnější stůj co stůj. A i když je to období největšího shonu, nervozity a doslova šílení jak v domácnostech, tak na pracovištích, tak mi jistě dáte za pravdu, že i přez to všechno je to to nejkrásnější období z celého roku.

Je veliká škoda, že hlavně my ženy si toto kásné období dokážeme samy kazit. Jsme totiž přesvědčené, že prostě bez umytých oken, vypraných záclon, vydrbané podlahy, vyklizených šuplíků, bez nejmíň deseti druhů vánočního cukroví a bez dárku na které vystojíme několikahodinové fronty prostě vánoce nebudou. Omyl dámy, vánoce budou i tak a naši milovaní nám jistě a rádi odpustí když něco klidně vynecháme. Ono taky dámy, kdo stojí na štědrý večer o unavenou hospodyňku, která usíná nad štedrovečerní večeří? Takže klidně něco vypusťte a místo toho si udělejte hezký večer s rodinou, přáteli a nebo klidně i samy. Zapalte si svičku, pusťte si vánoční hudbu a oddejte se příjemnu.

Však práce nemá nožičky a určite Vám nikam neuteče. Naopak rodina ocení, když si na ni uděláte více času.

Poslední komentáře
11.12.2010 11:42:22: Realitni inzerce Reality inzerovat zdarma
12.12.2009 13:26:02: Jinak díky za stránky jsou super...
12.12.2009 13:25:17: Vánoce jsou jen tehdy krásné, když si je krásné uděláme. A opravdu to není o gruntování, ale o pohod...